Uroda, Zdrowie

Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem poznaj odżywczą moc

Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagen przyjmowane w odpowiedni sposób potrafią dać efekt porównywalny z zabiegami medycyny estetycznej. To jasne iż przy ich pomocy nie można dokonać korekty nosa lub zwiększyć kontur ust.

Kwas hialuronowy właściwości

Obecnie najwięcej zabiegów przy pomocy kwasu hialuronowego wykonuje się w celu usunięcia zmarszczek, a z tym kłopotem kapsułki radzą sobie rewelacyjnie. Kwas hialuronowy odpowiada za przedłużenie zdrowego i młodego wyglądu skóry. Jest naturalnym filtrem ochraniającym naskórek przed wnikaniem drobnoustrojów. Dodatkowo redukuje widoczność istniejących blizn oraz przyspiesza gojenie ran.

Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem

Umiejętność wiązania wody, jest gwarancją odpowiedniego nawilżenia. Kwas hialuronowy to również składnik mazi stawowej. Gwarantuje on odpowiednią ochronę pracującym stawom. Istotnym faktem jest iż zatrzymuje proces tworzenia się zmarszczek, wzmacnia paznokcie a także odżywia włosy. Wszystkie rezultaty można uzyskać stosując odpowiednie tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem.

Kwas hialuronowy niedobór

W momencie gdy ilość kwasu hialuronowego zmniejsza się, tym samym spada jej nawilżenie. Efekt widoczny jest głównie na skórze. Niedostateczna ilość wody spowalnia proces transportu składników odżywczych do komórek oraz usuwani zbędnych metabolitów. Z biegiem lat skóra zaczyna wiotczeć, traci jędrność, w konsekwencji pojawiają się zmarszczki. Staje się ona podatna na wszelakiego typu zanieczyszczenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Makijaż permanentny brwi efekty cena opinie czy warto się decydować?

Podczas zabiegów chirurgicznych stosuje się zupełnie inny kwas niż w dystrybucji tabletek. Pierwzy z nich wytwarzany jest w duże cząsteczki, aby trwałość była wyższa a stosowany w suplementach wytwarza maleńkie cząstki, które następnie są trawione. Kwas hialuronowy w tej formie działa bardzo szybko, tym samym dając ekspresowe efekty w spłyceniu zmarszczek. Kwas hialuronowy wykorzystywany w gabinetach kosmetologicznych użyty w tabletkach nie dałby najmniejszego efektu. Systematyczne przyjmowanie tego typu produktów zapewniae spłycenie tych głębszych i delikatnych zmarszczek. Dlatego też zarówno pod względem rezultatu i trwałości dorównują one zabiegowi.

Kwas hialuronowy cena

Redukcja zmarszczek przy pomocy medycyny estetycznej to przybliżony koszt 600-700 złotych. W trudnych przypadkach suma ta może dojść nawet do kilku tysięcy. Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem dają oszczędność, dając przybliżone rezultaty, często nawet dłuższe. Cena jaką należy zapłacić za dobrej marki tabletki waha się pomiędzy 150-200 z zł za 3 opakowania. W gabinecie to koszt 1500 zł. Należy uwzględnić również ból jaki występuje w chwili wstrzykiwania kwasu. Pomimo znieczulenia miejscowego pacjenci opisują go jako bolesny bolesny. Niestety nie można mówić o wykonaniu go bez jakiegokolwiek dyskomfortu. Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem są zatem wygodniejszym rozwiązaniem.

Tabletki z kwasem hialuronowym i kolagenem

Kwas hialuronowy na stawy

Kwas hialuronowy poza sławą kosmetyczną od lat wykorzystywany był w medycynie tradycyjnej. Używany był on do miejscowego leczenia zwyrodnień, chorób stawowych. Niedobór kwasu hialuronowego wywołuje wysychanie stawowych chrząstek, a to prowadzi to tzw. strzykania w kościach. Do dziś jego moc wykorzystują lekarze urolodzy, ginekolodzy jak i okuliści. Jego wysoką skuteczność potwierdzono klinicznie.