Uncategorized

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs
5 (100%) 1 vote

Wiele kobiet bardzo dobrze ocenia zabieg przedłużania rzęs. Sztuczne rzęsy mogą być bardzo zjawiskowe i takie właśnie bardzo często wykonuje się podczas zabiegów przedłużania rzęs.

Podczas zabiegu uzupełniania stylistka rzęs dokleja do nowych rzęs klientki sztuczne rzęsy sklep tak, jak miało to miejsce w momencie, gdy wykonywała właściwy zabieg przedłużania rzęs. Często stosuje się rzęsy kaszmirowe, bo są nieco droższe od rzęs syntetycznych, więc w tym przypadku koszt zabiegu uzupełniania również będzie droższy, niż wtedy, gdybyśmy uzupełniali rzęsy syntetycznymi włoskami.

Przedłużanie rzęs Radom

W pierwszej kolejności stylistka rzęs wykonuje demakijaż oczu, by na powiekach i na rzęsach nie pozostały żadne ślady kosmetyków. Kosmetyczka przygotowująca klientkę do zabiegu powinna na samym początku wykonać dokładny demakijaż oczu, bez względu na to, czy klientka pojawiła się w makijażu, czy bez. Należy następnie zabezpieczyć dolne rzęsy specjalnymi taśmami i przystąpić do właściwego zabiegu. Czasami problemy mogą sprawiać nawet tak dobre włoski jak kaszmirowe rzęsy, ale wprawna stylistka jest sobie w stanie z tym poradzić. Opinie o tych rzęsach są różne, warto pamiętać, że nie każda kobieta będzie zadowolona z efektu zabiegu. Więc jeżeli jakikolwiek dyskomfort zabiegu był twoim udziałem, to trzeba rozważyć, czy warto robić to jeszcze raz.

Przedłużone rzęsy – jak o nie dbać

Wiele kobiet marzy o wspaniałym wachlarzu rzęs. Większość z nich nie jest zadowolona z tej części oka. Narzekamy na rzęsy zbyt krótkie, zbyt rzadkie, zbyt jasne. O ile kolor można zmienić przy pomocy henny, o tyle pozostałe mankamenty urody poprawi z pewnością przedłużanie rzęs. Najlepiej wybrać się na nie do renomowanego salonu. W zależności od wymarzonego przez nas efektu możemy dobrać odpowiednią metodę przedłużania. Metoda 1:1 sprawi, że rzęsy będą wyraźniejsze i dłuższe. Ten sposób bardzo delikatnie i naturalnie podkreśli oko. Metoda 2D i 3D sprawdzi się w przypadku osób o rzadkich rzęsach, lub takich, które potrzebują bardziej spektakularnego efektu. Metody objętościowe, polegające na doklejaniu kępki 8-10 lub więcej rzęs do pojedynczego włoska polecane są wyłącznie dla osób odważnych, lubiących mocne stylizacje.

Klejenie rzęs radom

Niezależnie od sposobu przedłużania, warto pamiętać o kilku zasadach, dzięki którym będziemy dłużej cieszyć się pięknymi rzęsami i nie zaszkodzimy sobie. Przede wszystkim klej do rzęs powinien dobrze związać. Dlatego po wizycie u stylistki unikajmy moczenia rzęs lub przebywania w miejscach zaparowanych przez 48 godzin. Pamiętajmy, że klej rozpuszcza się w tłuszczach. Aby zachować trwałość aplikacji, nie malujmy przedłużonych rzęs i nie używajmy tłustych preparatów kosmetycznych w ich pobliżu. Każdego dnia myjmy rzęsy! To ogromnie ważne, gdyż między rzęsą sztuczną, a brzegiem powieki istnieje odstęp w którym łatwo zbiera się brud i złuszczony naskórek. Zaniedbanie mycia może doprowadzić do rozwoju stanów zapalnych a nawet chorób pasożytniczych. Do mycia możemy stosować specjalny szampon do rzęs, beztłuszczowy żel do mycia twarzy, szampon dla dzieci lub płyn do higieny intymnej. Po umyciu przeczeszmy delikatnie włoski szczoteczką otrzymaną od stylistki. przedłużanie rzęs radom