Uncategorized

Makijaż permanentny ust cena oraz czy zabieg ten jest bolesny?

O dużych i pięknych ustach marzy każda kobieta. Niekoniecznie jednak zostaliśmy niby obdarzeni przez matkę naturę. Wraz z wiekiem kontur ust zanika i tracą kolor, na skutek wielu czynników. To jednak obecnie Ne koniec świata ponieważ istnieje makijaż permanentny ust.

Makijaż permanentny ust

Usta są częstym przyczyną kompleksów, jeżeli problem jest duży można wykonać operacje plastyczną. Jest to mimo wszystko dość poważny krok. Mniej inwazyjnym,tańszym i znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest makijaż permanentny ust, który pozwoli wydobyć ich naturalny odcień a dodatkowo minimalnie wyrówna ewentualne nierówności. Usta wyglądają najbardziej naturalnie, gdy jako pigment używana jest czerwień wargowa. Makijaż permanentny ust nie powinien być traktowany jako mocny i wyjściowy. Wykonywany jest on mineralnymi, ale też roślinnymi pigmentami, przybliżonymi do kolorytu naszej skóry. Nie ulega wątpliwości,że podstawową zaletą właśnie tego makijażu jest duża oszczędność czasu. Rano budzisz się z pięknymi, zmysłowymi ustami, bez potrzeby wyrównywania i malowania ich. Czy właśnie nie tego pragną kobiety?

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego ust?

Przed rozpoczęciem zabiegu linergistka obrysowuje nasze usta konturówką, znaczą ich kształt. Kolejno po zaakceptowaniu przez klienta bądź wskazanych przez niego korektach przystępuje się do zabiegu. Pigment wprowadza się przy pomocy jednorazowego aplikatura. Po zakończeniu na usta aplikowany jest krem łagodzący oraz przeciwzapalny. Makijaż permanentny ust robi się w miejscowym znieczuleniu. Najlepiej działa podane w trakcie, a nie przed zabiegiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Przedłużanie rzęs cena metody porady jaką technikę wybrać dla siebie?

Makijaż permanentny gojenie

3 dni po zabiegu zażywać Heviran

Nie przemywać i nie moczyć ust

Smarowaćwskazanymi przez linergistkę produktami

Do miesiąca po zabiegu unikać basenu, saun, solarium a także SPA

Makijaż permanentny ust korekta

Korekta wliczona jest w cenę makijażu i przeprowadzana w odstępie czasowym 2-6 tygodni po zabiegu. W trakcie można odrobinę zmienić odcień, kolor ale także kształt ust. jeżeli klientka nie czuje się w dalej najlepiej można zdecydowanie zmienić kolor.

Makijaż permanentny ust cena

Cena uzależniona jest od oczekiwań klientki. Zaznaczenie tylko i wyłącznie konturów to koszt około 600-700 zł. Kompletne wypełnienie kolorem może kosztować w granicach 800 – 1000zł. Koszt zależy także od miasta i renomy danego salonu.

Czy zabieg jest bolesny?

Każdy z na ból odczuwa zupełnie inaczej. Co dla innych jest bolesne, dla drugich nie będzie odczuwalne. Makijaż permanentny ust opinie jakie można poczytać świadczą głownie o tym, iż ból występuje często, jednak nie jest on niezwykle intensywny i doskwierający. Dodatkowo znieczulenie może skutecznie go złagodzić.

Makijaż permanentny ust czy warto?

Bez wątpienia stanowi świetne rozwiązanie dla osób, których usta są wąskie, asymetryczne czy nazbyt blade. Wraz z wiekiem stają się pozbawione kolorytu i mniej wyraźne. Przyczyniają się do tego takie czynniki jak:

Promieniowanie UV

Zmiany hormonalne

Utrata wody ze skóry

Makijaż permanentny ust skutecznie poprawia ich naturalny wygląd. Usta są pełniejsze i wyraźne, ale wyglądają niezwykle naturalnie. Nie można jednak zapominać o ich regularnym nawilżaniu. Aby przez długie lata cieszyć się ich wizerunkiem odżywiaj je balsamami i pomadkami.