Produkty

Flexidium 400 efekty cena opinie regeneracja chrząstki stawowej

Flexidium 400 efekty cena opinie regeneracja chrząstki stawowej
5 (100%) 2 votes

Nie sposób uwierzyć, ale takie proste czynności jak siatkówka bądź odkręcanie zakrętki angażują na raz kilkadziesiąt, a nawet kilkaset stawów. Jeśli nasze stawy przestaną by zdrowe nawet codzienne obowiązki będą w stanie sprawić wiele trudności. Czy jest skuteczna metoda na zdrowe i sprawne stawy?

Z roku na rok coraz więcej osób uskarża się na kłopoty ze stawami. Najczęstszą przyczyną tego typu sytuacji jest zbyt duża aktywność ruchowa, uboga aktywność bądź nadwaga. Może powodować to uszkodzenie chrząstki stawowej, wywołując dyskomfort i ból. Zapobiec temu możemy troszcząc się o należytą kondycję stawów już od dzieciństwa. Dobre nawyki pozwolą zatrzymać zdrowie i zahamować wszelakie bólowe dolegliwości. Wprowadzając w życie kilka dobrych rad może okazać się świetną profilaktyką i regeneracją chorób stawowych.

Flexidium 400

Czym jest zwyrodnienie stawów?

Zwyrodnienie stawów

Zwane inaczej Artoza dotyka najczęściej osób w średnim i starszym wieku. Jednakże odnotowuje się i o wiele młodsze przypadki. Szacuje się, że z powodu chorób stawowych cierpi niemal połowa ludzi powyżej 50 roku życia. Choroba ta ma długotrwały przebieg i rozwój. Powodują ją metaboliczne choroby, siedzący tryb życia ale także wady postawy. Objawy schorzenia stawów są bardzo nieprzyjemne i bolesne.

Jak pokonać dolegliwości?

Aktywność fizyczna

Aktywny tryb życia genialnie wpływa na stan naszych stawów, oraz kręgosłupa. Już delikatna aktywność fizyczna pobudza wydzielanie do jamy stawowej odpowiedniej mazi. To dzięki niej stawy są w 100 %, zwiększa się ich dotlenienie, a to wpływa na regenerację wszystkich uszkodzeń. Przeprowadzone badania wykazują, że aktywność fizyczna uprawiana regularnie zdecydowanie zmniejsza ból.

Odpowiednia waga ciała

Zachowanie należytej masy ciała ma znaczenie dla funkcjonowania stawów. Ułatwia ona bowiem wykonywanie systematycznie ćwiczeń, ważnych dla podtrzymania zdrowia stawów a także nie obciąża zbytniego kości.

Suplementy diety

Stawom można pomóc przyjmując również suplementy diety mające składniki potrzebne do utrzymania zdrowia i regeneracji chrząstki stawowej.

Co powinny zawierać produkty na stawy?

Suplementy diety przeznaczone dla osób zmagających się z bólami stawów powinny mieć przede wszystkim składniki budulcowe. Bardzo ważnym jest kolagen, który uczestniczy w odbudowie chrząstki stawowej. Poprawia również jej wytrzymałość, oraz elastyczność. Kontroluje dodatkowo układ odpornościowy, aby nie dopuścić do autoagresji. Suplementowanie kolagenu nawet w niewielkich ilościach ma wielkie znaczenie dla zdrowia chrząstki stawowej.

Flexidium400

Suplement diety w postaci tabletek, zadaniem którego jest zachowanie dobrego funkcjonowania chrząstki stawowej. Środek ten powstał aby w bezpieczny i skuteczny sposób wzmocnić zdrowie stawów.

Flexidium400 skład

Produkt ten swoje działanie opiera na zupełnie naturalnych składnikach pochodzących prosto z natury. Jest więc bezpieczny i powoduje żadnych efektów niepożądanych.

Kolagen – główny budulec stawów. Bierze udział w ich regeneracji i odbudowie. W preparacie użyty jest rybi kolagen, który cechuje świetna wchłanialność.

Kwas hialuronowy – główny składnik mazi stawowej. Odpowiada za ochronę i odżywianie dodatkowo zmniejsza tarcie pomiędzy chrzastkami. Zbyt uboga ilość mazi powoduje, że chrząstki obcierają się nawzajem o siebie co sprawia spory ból.

Kwas l-askorbinowy – bierze udział w syntezie kolagenu potrzebnego do odpowiedniego funkcjonowania chrząstki.

Witamina C – jest również doskonałym antyoksydantem, a wiec zwalcza działanie wolnych rodników.

Cynk – zachowuje dobry stan kości. Jego niedobory wywołują ból stawów, a co za tym idzie kłopoty z poruszaniem się

Selen – Badania przeprowadzone w Północnej Karolinie wykazują, że braki selenu w organizmie mają związek ze zwiększonym ryzykiem zwyrodnienia kolanowego stawu.

Flexidium400 : CENA

Flexidium400 dawkowanie

Suplement należy przyjmować 2 razy dziennie po jednej kapsułce oraz popić szklanką wodą. W pudełku znajduje się 60 tabletek, będących odpowiednikiem miesięcznej kuracji.

Flexidium 400

Flexidium400 efekty

Sprawność stawów

Odpowiednia ilość mazi stawowej

Sprawność ruchowa na najwyższym poziomie