Uroda

Domowe sposoby walki z cellulitem oraz sposób na jędrna skórę

Nierówności na skórze w okolicach pośladków i ud, wiotka mało elastyczna skóra, problem ten dotyka coraz większą liczbę osób w różnym wieku bez względu na wagę zarówno u osób z nadprogramowymi kilogramami jaki i osób szczupłych.

Przyczyną niechcianych nierówności zazwyczaj jest nadmiar spożywanej soli, cukrów, oraz siedzący tryb życia, jedzenie w pośpiechu nie przestrzegania zasady, która jest niezwykle ważna czyli jedzenia często ale w niewielkich ilościach. By nasz metabolizm pracował na najwyższym poziomie co gwarantuje ciągłe spalanie tłuszczu taki paradoks: „ żeby schudnąć trzeba jeść” święta zasada, której kiedyś nie stosowałam co przyczyniło się do szeregu różnych komplikacji miedzy innymi do zaparć, wzrostu wagi, poczucia głodu, zdenerwowania itd.

Do tego jeszcze doszły suplementy spalające tłuszcz, które spowodowały problemy ze snem pocenie się w ciągu dnia, drżenie rąk, mięśni, drgania powiek itp. Każdy organizm jest inny i będzie inaczej reagował tak samo jak w przypadku ćwiczeń inni zrzucą kilogramy ćwicząc wydolnościowo, a inni odniosą sukces ćwicząc siłowo, dlatego sami musimy dobrać odpowiedni dla siebie system, który nie będzie wymuszał od nas jakiś działań tylko sami będziemy chcieli z ochotą je wykonywać, ćwiczenia i dieta dla tak zwanego „fejmu” działają tylko na pokaz i na chwilę.

Slimetix efekty cena opinie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej

W tym temacie posiadam duże doświadczenie, przerabiałam chyba już wszystko, lecz człowiek uczy się na błędach chociaż ciało, nie zawsze te błędy wybaczy. Każde podejście zazwyczaj do odchudzania jest coraz trudniejsze ze względu na to że organizm by przestawić się na odpowiednie tryby musi zaakceptować po raz kolejny nową sytuację i się do niej dostosować a trwa to dosyć długo i nie ma się co dziwić skoro przez lata był poddawany różnym eksperymentom.

Przejdźmy do głównego tematu czyli jak zminimalizować nierówności na skórze czyli cellulit oraz fajnie ujędrnić skórę, podam przykład który stosowałam, przez dłuższy okres czasu z skutkiem można powiedzieć w sześćdziesiąt procentowym pozytywnym jeżeli chodzi o spalanie oraz wygładzenie i ujędrnienie skóry ud i brzucha, dodam iż można osiągnąć lepsze rezultaty które związane są z konsekwentnym wykonywaniem dodatkowego masażu lub peelingu z kawy który naprawdę działa, a żeby działał należy go wykonywać przynajmniej cztery razy w tygodniu po 20 minut.

Moja rada i sposób na jędrną skórę wygląda tak, przed przystąpieniem do ćwiczeń, czy to był bieg czy jazda na rowerze przygotowywałam sobie tak zwany „paprykarz” nie ten rybi z puszki, nazwa pochodzi od papryki takiej w przyprawie może być chyli (szczypta) do tego cynamon, i imbir pół łyżeczki mieszam to z balsamem lub z gęstym kremem na bazie wazeliny kosmetycznej smaruję uda, pośladki następnie owijam folią spożywczą bardzo szczelnie ubieram się dosyć ciepło by stworzyć efekt „sauny”, i na wykonuję trening aerobowy, zaznaczam że na początku wytrzymałam około 15 minut gdyż efekt pieczenia jest (piekielny) dlatego należy uważać by się nie poparzyć, po miesiącu spokojnie godzinę wytrzymywałem, efekt sauny do tego ciepło które powoduje wchłanianie substancji aktywnych w tym balsamu oraz substancji które rozgrzewają ciało tym samym powodując szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz usunięcie nadmiaru wody z organizmu.

Zobacz: kolagen do picia

Jeżeli będziecie konsekwentni zauważycie naprawdę fajne rezultaty tej metody jest to wyzwanie dosyć piekielne ale myślę że opłacalne dla ciała i portfela z tego względu iż preparaty wyszczuplające to znaczy balsamy czy kremy mają w swoim składzie podobne substancje jak piperyna, imbir, kurkuma, pieprz, cynamon a są drogie a domowym sposobem możemy uzyskać bardzo podobny i skuteczny specyfik.

Skóra po treningu jest gorąca i czerwona i jeszcze jakiś czas piecze, po około pół godziny wszystko wraca do normy, obserwujmy swój organizm oraz rekcje na skórze by przypadkiem nie wystąpiło uczulenie na którąś z przypraw, wówczas możemy wyeliminować dany składnik i modyfikować ilość lub zwiększyć ilość balsamu czy olejku do ciała.
Po takim treningu wypijmy szklankę lekko ciepłej wody w ten sposób jeszcze lepiej podkręcimy metabolizm.