Uroda

Collagen Select zobacz opinie skład cena

Collagen Select jest koktajlem kolagenowym, który w naturalny sposób ujędrnia skórę i likwiduje zmarszczki.

Przeznaczony jest dla kobiet, które bez użycia skalpela chcą wyglądać młodziej i być zdrowsze. Jest suplementem diety, bazującym wyłącznie na składnikach naturalnych, które w spektakularny sposób odżywiają organizm. Pod wpływem jego pozytywnego działania skóra i paznokcie stają się zdrowe, a pobudzony do produkcji kolagenu organizm spłyca zmarszczki, pomagając tym samym na długo zachować młodzieńczy wygląd. Collagen Select jest skutecznym narzędziem do walki z oznakami upływającego czasu.

Collagen Select Skład

Sekret niesamowitej skuteczności preparatu leży w jego wyjątkowym składzie. Bazą preparatu Collagen Select są opatentowane, aktywne peptydy kolagenowe VERISOL®, lecz dodatkowo zostały one wzbogacone aż 9 naturalnych składników.

 • Ekstrakt z pszczelnika mołdawskiego DracoBelle™ Nu, który znacząco spowalnia proces starzenia się tkanek
 • Hydrolizat kolagenu Verisol®, który jest kolagenem nowej generacji i zwiększa produkcję kolagenu
 • Biotyna, czyli witamina B7, która wzmacnia płytkę paznokcia, zapobiega wypadaniu włosów i poprawia ogólną kondycję skóry
 • Witamina A, której niedobór powoduje suchość skóry i przedwczesne siwienie
 • Witamina C, która wpływa pozytywnie na odporność organizmu
 • Niacyna, czyli witamina B3, która pomaga zachować zdrową skórę, a dodatkowo zmniejsza uczucie zmęczenia
 • Cynk, którego niedobór niekorzystnie wpływa na kości, skórę włosy i paznokcie
 • Miedź, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów
 • Ryboflawina, czyli witamina B2, która zapobiega występowaniu tzw. stresu oksydacyjnego, powodującego utlenianie się kolagenu i przedwczesne starzenie skóry

Powyższa lista składników ukazuje jednocześnie, jak istotne jest to, by działać kompleksowo. Im większa ilość witamin i mikroelementów, tym skuteczniejsze działanie, piękniejsza skóra bez zmarszczek i zdrowsze włosy.

CollagenSelect

 

Collagen Select działanie

Niestety wraz z wiekiem spowalniają procesy metaboliczne, ciało staje się mniej elastyczne i zauważalne stają się pierwsze oznaki starzenia. Stosowanie kremów czy maseczek bywa skuteczne, ale jest to działanie tylko zewnętrze. Zdecydowanie ważniejsza jest odpowiednia ingerencja od środka. Dostarczenie takich składników, których w organizmie z wiekiem zaczyna brakować, umożliwi znacznie głębsze i trwalsze osiągnięcie poprawy.

Collagen Select jest produktem, który działa od środka. Silnie wpływa na prawidłową produkcję kolagenu, zwiększając tym samym jego produkcję aż o 65%. Producent udziela gwarancji jakości produktu, a przeprowadzone badania potwierdzają wzrost o 18% ilości elastyny w skórze i redukcję o 32% ilości zmarszczek wokół oczu. Systematyczne stosowanie preparatu korzystnie wpływa na ogólną kondycję całego organizmu, piękny wygląd i naturalną młodość.

Collagen Select właściwości

Suplement diety Collagen Select ma postać proszku, który po zmieszaniu z wodą (200 ml) zmienia się smaczny koktajl o smaku tropikalnym. Tak przygotowany preparat wystarczy wypijać raz dziennie. Ilość preparatu w opakowaniu wystarcza na jeden miesiąc regularnego stosowania.

Cena Collagen:

 • pakiet podstawowy zawiera 1 opakowanie suplementu w cenie 189,00 zł
 • pakiet standard zawiera 2 opakowania suplementu + 1 gratis w cenie 378,00 zł
 • pakiet optymalny zawiera 3 opakowania suplementu + 3 gratis w cenie 567,00 zł

Collagen Select Efekty

Pierwsze, zauważalne efekty spożywania preparatu Collagen Select widoczne są po dwóch miesiącach jego stosowania, a jego pozytywne rezultaty potwierdzają przeprowadzone badania kliniczne. Preparat nie posiada negatywnych skutków ubocznych. Naturalne składniki Collagen Select  są gwarancją bezpieczeństwa i sukcesu. Można odnieść wrażenie, że nareszcie pojawiła się skuteczna odpowiedź na pragnienie wiecznej młodości i twarzy bez zmarszczek. Jednocześnie jest to do osiągnięcia bez kosztownych i inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Dla kobiet, które cenią naturalny skład stosowanych produktów, ten suplement diety jest znakomitą propozycją. Wyłącznie pozytywne skutki uboczne zachęcają do codziennego stosowania suplementu diety Collagen Select.

Dlaczego twoja skóra tak bardzo potrzebuje kolagenu.

Tak ceniony nie tylko w medycynie ale także w kosmetologii kolagen to zgodnie z najprostszą definicją oznaczenie białka włóknistego, które stanowi jeden z głównych składników ludzkiego oraz zwierzęcego organizmu. Jest odpowiedzialny za sprężystość, jędrność i należyte nawilżanie skóry a także odbudowę tworzących ją komórek. Jednak z upływem czasu nasz organizm traci zdolność samoistnego uzupełniania kolagenu w tkankach. Jego braki powodują zmniejszenie się elastyczności skóry oraz pojawienie się starczych zmarszczek. Braki w włóknach kolagenowych są również efektem większości chorób oraz przeciążenia układu kostno stawowego.

Żeby zatrzymać proces pojawiania się ubytków kolagenu jak również w celu uzupełnienia jego braków na rynku branży kosmetycznej polecane są w sprzedaży preparaty zawierające kolagen zwierzęcego lub roślinnego pochodzenia zbliżonego strukturą do kolagenu ludzkiego.

Oprócz przyjmowania środków zawierających białko kolagenowe należy dodatkowo zadbać o odpowiednią dietę. Przyjmowanie odpowiednich produktów bogatych nie jedynie w białko włókniste ale dodatkowo w witaminy z grupy C, A , E oraz siarkę, które wzmacniają struktury kolagenowe można również w nieco mniej efektywny sposób w porównaniu do preparatów z aktywnym kolagenem poprawić stan skóry i nieco zahamować proces starzenia się.

Dieta bogata w kolagen opiera się głównie na spożywaniu białka pochodzenia rybiego, którego struktura najbardziej zbliżona jest do ludzkiej. Warto do swojej codziennej diety wprowadzić galaretki rybne i świeże ryby. Dobre efekty można także uzyskać częściej jedząc galarety mięsne czy owocowe. Zawarte w nich białko kolagenowe w zdecydowanie mniejszym stopniu wchłaniane jest niż kolagen rybi ale również uzupełnia jego braki w naszym organizmie.

Dla wsparcia struktur kolagenowych tkanek można sięgać po warzywa i owoce o zwiększonej zawartości witaminy C takie do których między innymi należą żurawina, owoce cytrusowe i chili, witaminy A, którą znajdziemy w marchewce, burakach i dyni oraz spożywać migdały, orzechy oraz oleje roślinne bogate w witaminę E.