Uroda

Beautamine Collagen Drink

beautamine collagen drink

Braki kolagenu mogą powodować problemy ze skórą, włosy i paznokcie. Czy są dla nas jakieś dobre opcje? Kolagen do picia pomaga w usunięciu niedoboru w organizmie i pomaga w odmłodzeniu skóry. Suplementacja kolagenu powinna łączyć leczenie stymulacji produkcji kolagenu i stosowanie kwasu hialuronowego jako podstawowego leczenia problemów skórnych.

Beautamine Collagen Drink

Collagen Drink to shot kolagenowy do picia z opatentowaną formułą Synergene™, o pysznym brzoskwiniowym smaku. Opracowany został z dbałością o osobach, które potrzebują dodatkowego wsparcia dla cery, włosów oraz paznokci. Jego skuteczność działa na synergicznym działaniu składników aktywnych, dzięki którym włosy stają się mocne, lśniące i gładkie. Skóra bardziej elastyczna, jędrniejsza oraz rozświetlona, a paznokcie mocne.

Jak działa kolagen do picia Beautamine?

Collagen Drink jest niezbędny w codziennej suplementacji. Świetnie uzupełnia niedobór kolagenu. Zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie i ciągłość procesów odnowy komórkowej. Poprawia także twardość płytki paznokcia i wytrzymałość włosów.

Beautamine Collagen Drink w kolagenie do picia znajdziesz i:

biotynę – wzmacnia paznokcie, wspiera kondycję skóry, chroni włosy przed wypadaniem,
cynk – wzmacnia włosy, sprawia, że są bardziej elastyczne,
koenzym Q10 – reguluje pracę gruczołów łojowych cery głowy, wzmacnia płytkę paznokcia oraz zapobiega powstawaniu zmian skórnych,
kwas hialuronowy – wiążę cząsteczki wody w postaci oraz dostarcza jej głębokie nawilżenie.
Jedno opakowanie Collagen Drink to aż 10 dni kuracji dla dobrej kondycji cery, włosów i paznokci.

beautamine collagen drink

Synergiczna moc składników aktywnych Beautamine Collagen Drink

Opracowując kolagenowe shoty postawiliśmy na połączenie darów natury z nową technologią. W ten sposób spośród setek naturalnych surowców wyselekcjonowaliśmy specyficzną kombinację funkcjonalnych receptur o synergicznym działaniu. Opatentowana formuła Synergene™ zwiększa przyswajanie kolagenu, zapewniając lepsze efekty stosowania suplementu.

Synergene™ w Collagen Drink to:

małe cząsteczki kolagenu o maksymalnej przyswajalności,
kolagen z certyfikowanych ryb morskich,
100% naturalnych, idealnie dobranych składników aktywnych.
Kiedy warto sięgnąć po kolagen do picia?
Nasz suplement diety wykorzystywany jest osobom, które pragną kompleksowo zadbać o swoją urodę. Podnosi poziom kolagenu w organizmie, wzmacnia paznokcie, ujędrnia skórę i wygładza włosy. Korzystnie działa na zmarszczki, przywracając skórze elastyczność. Wspiera ruchomość stawów oraz kości. Ma też korzystny wpływ na wzmocnienie naczyń krwionośnych. Wzmacnia odporność organizmu oraz dodaje energii.

Collagen Drink Beautamine

Kolagen do picia to suplement diety, który ma uzupełnić niedobory kolagenu, cynku oraz biotyny. Jego synergiczna formuła przyspiesza produkcję włókien kolagenowych odpowiedzialnych za mocne włosy i paznokcie. A dzięki zawartości pozostałych składników produkt ujędrnia i uelastycznia skórę. Znajdziesz w nim kolagen typu II, czyli kolagen rybi najlepiej przyswajalny przez ludzki organizm, a ponadto kwas hialuronowy, elastynę, witaminę C oraz koenzym Q10.

Nasze shoty kolagenowe polecane są wszystkim osobom, które pragną zadbać o swoją urodę. Wygładzić włosy, wzmocnić paznokcie i ujędrnić skórę. Dzięki nim pozbędziesz się zmarszczek, a Twoje kosmyki będą delikatne i lśniące.

To, jak długo powinna trwać kuracja suplementem Beautamine Collagen Drink zależy w dużej mierze od tego, jak duże niedobory poszczególnych składników masz. Zaleca się jednak regularne przyjmowanie produktu od 4 do 12 tygodni. Jedno opakowanie zapewnia Ci 10 dni kuracji.

Jedna porcja kolagenu do picia to jedna 50 ml buteleczka. To porcja, jaką powinnaś wypić na raz. Wstrząśnij energicznie buteleczkę, otwórz ją, a następnie wypij nasz kolagenowy shot.

Kolagen do picia zamknięty jest w małych butelkach. Każda z nich wykonana jest z materiału, który jest ochronić wrażliwą jego zawartość. Nie stanowi więc konieczności przechowywania go w innych warunkach niż suche miejsce w temperaturze pokojowej. Pamiętaj jednak, że suplement należy spożyć do 24 godzin po otwarciu buteleczki, a otwarty należy przechowywać w niskich temperaturach.

Jedna butelka Beautamine Collagen Drink Excellent fusion for beauty zawiera 50 ml produktu. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 10 takich buteleczek, a to łącznie 500 ml produktu. Wystarczy Ci toż na 10 dni stosowania.

Kolagen od A Właściwości kolagenu

Zainteresowanie jakim cieszą się na rynku branży kosmetycznej preparaty ,w których składzie znalazł się aktywny kolagen to efekt skuteczności ich stosowania potwierdzonego zarówno przez przeprowadzane wielokrotnie badania kliniczne jak również opinie wystawione przez osoby, które poddały się kuracji przy ich wykorzystaniu. Zanim zdecydujemy się na reklamowany „cudowny środek” uznany przez specjalistów w branży za najlepszy wśród współczesnej oferty rynku kosmetycznego trzeba dowiedzieć się jakie ma właściwości, jak działa, kiedy i w jaki sposób zalecane jest jego stosowanie oraz jak dużą ma skuteczność.

Co to jest kolagen?

Kolagen w najprostszy sposób można określić jako formę białka o włóknistej strukturze jakie wchodzi w skład tkanki łącznej, i które stanowi niemalże trzydzieści procent masy ludzkiego ciała. Występuje niemalże we wszystkich tkankach a przede wszystkim w skórze, tętnicach, ścięgnach, kościach, więzadłach, chrząstkach a nawet w sercu , mózgu oraz we włosach i paznokciach. Badania poświadczają aż siedemdziesięciu procentową zawartość kolagenu w całym białku , które wchodzi w skład tkanki skórnej, co oznacza jak olbrzymie znaczenie ma w odpowiednim jej funkcjonowaniu.

Co zawiera kolagen?

Budowa kolagenu opiera się przede wszystkim na dość nietypowym w porównaniu do innych białek ludzkiego organizmu składzie aminokwasów łączących się ze sobą w włókna. Białko kolagenowe zawiera głównie dość duże ilości glicyny i proliny oraz dodatkowo dwa inne rodzaje aminokwasów formowane w procesie translacji enzymatycznej z proliny i lizyny. Organizm do ukończenia około dwudziestego piątego roku życia samoczynnie wytwarza białko kolagenowe. Z czasem ta zdolność zanika i pojawiają się pierwsze ubytki kolagenu, których rezultatem jest złe funkcjonowanie organizmu i pojawienie się nie uniknionych zmarszczek.

W czym jest kolagen?

Dla zachowania jak najlepszej kondycji nie jedynie tkanki skórnej ale także całego organizmu trzeba już w chwili pojawienia się pierwszych oznak ubytku kolagenu sięgnąć po preparaty z jego zawartością a także zalecaną suplementację diety. najbardziej widoczne efekty w odbudowie struktury włókien białka kolagenowego zapewniają preparaty zawierające kolagenowe białko rybie. Ich struktura oraz własności są najbardziej zbliżone do naszego organizmu w związku z czym dobrze się wchłania i jest przyswajany prawie w całości. Znajdujące się w sprzedaży preparaty o zawartości kolagenu hydrolizowanego pochodzenia zwierzęcego i roślinnego ze względu na strukturę pociętych, obumarłych włókien nie odnoszą tak widocznych rezultatów jak aktywny kolagen rybi.